Melodie Rock TrpínProdukce Obsazení Skladby Hrajeme Foto Historie Novinky Názory MP3 Pořadatele

Několik informací pro pořadatele.

Pro všechny pořádající akci s hudebním doprovodem skupiny  MELODIE rock  prosíme o zajištění několika maličkostí, byť z hlediska posluchače třeba nedůležitých, ale z pozice muzikanta, který chce podat co nejlepší výkon, velmi podstatných:
  • prostor pro vystoupení  - minimální plocha je cca 6x4 m, větší plocha je samozřejmě jedině vítána.

  • zdroj napětí  - je požadováno 2x 230 V, s jištěním min. 16 A nebo 1x 400V 16A

  • přístup min. 2 hodinu před plánovaným začátkem akce do prostoru - stavění aparatury, zvuková zkouška

  • při pořádání akcí pod širým nebem - prostor pro vystoupení musí být ochráněn proti nepřízni počasí jde o elektrická zařízení, aparaturu a nástroje.Hudební skupina MELODIE rock je zcela soběstačná, co se týče zvukové aparatury pro nazvučení běžných sálů, sokoloven a podobných prostor, lze nazvučit i venkovní prostory pro účast cca 1000 lidí a poskytneme nazvučení i pro pořadatelské konferování akce nebo pro případně jiný  program s hudebním doprovodem z vlastních nosičů. 

  • Odměna za hudební produkci závisí na mnoha faktorech a tak je vždy věcí konkrétního jednání. Protože každý z nás se věnuje hudbě aktivně již mnoho let a máme za sebou aktivní hudební činnost , jsme si vědomi možností dnešních tržních vztahů. Některé položky ovšem nejde snížit pod své minimum ani při nejlepší vůli všech členů kapely.

Seznam skladeb pro OSA
Dohoda o provedení hudební činnosti
Kontakt
Pavel Břenek tel.: 604 85 10 81 ICQ: 596406340   Email:info( zavináč )melodierock(tečka)cz

Obec Trpín