Melodie Rock Trpín


Produkce Obsazení Skladby Hrajeme Foto Historie Novinky Názory MP3 Pořadatele       Pro ty co se sem podívají aby načerpali informace, protože se jim zdá, že se nám to v kapele hemží muzikanty a neví se proč tak jen krátce na vysvětlenou.
        Ze zdravotních důvodů momentálně nemůže hrát saxofonista Adolf Tichý. Na záskok  zaskočil Milan Kalhous z Letovic. 
Štěpána Chalupníka představovat nemusím hraje s námi už od r. 2014 a nastoupil po Pavlu Bílkovi.
         Jinak je vše při starém a doufám, že v dohledné době k žádné personální změně nedojde

       Jistě jste si všimli, že naše zpěvačka nám loni malinko pokulhávala. Nebylo to ve zpěvu, ale měla velký problém s páteří. Musí tedy podstoupit lázeňskou kůru.
       Bohužel nebylo výběru v termínu nástupu. Nikdo totiž nepochopil, že jako "STAR" naší kapely má povinosti vůči publiku a s precizností našeho zdravotnictví vlastní, dostala lázně na leden. Co dělat? Zrušit lednové plesy? Né!  Po vymýšlení katastrofických scénářu jako je úprava hlasivek, použití Radka jako zpěvačky ( zpívá totiž nejvýš z nás 
) bylo vlastně řešení na dosah.
        Požádali jsme mladou krev ze sousední kapely DODNA, KAROLÍNU DOSKOČILOVOU. Přes všechny zvukařovy černé prognózy " na to zapomeňte ta s námi zpívat nepůjde" to vzala!!!!
         Za několik zkoušek je myslíme spokojenost na obou stranách. Zpívá jako by nastoupila do kapely s Adou Tichým který tvrdí, že je v kapele od jaktěživa 
 . Dokonce i skladby které jsou starší jako ona sama a měla z nich obavu, ji sedí jak p... na hrnec. Navíc je to pro obě strany další zkušenost.
         Jen Olga je smutná. Nebude u toho až se budeme s vámi na plesech bavit a ona bude pod těžkou palbou z vodních trysek, bahna a různých nevoňavých mastí. Snad ji to, ale vynahradí pohledný masér nebo terapeut. 
Takže tímto velké díky Karolíně a budeme všichni myslet na Olgu, aby ji to pomohlo a už "netahala nohu"   a v únoru nastoupila v plné síle.
Dnes 29. 6. 2014 v ranních hodinách zemřel náš trumpetista Pavel Bílek z Olešnice. Je to pro nás i pro ostatní veliká ztráta. Hrál s námi od roku 1992. Bude nám moc chybět.
  Nové ukázky MP3. Plesy 2014. 
Jistě jste si všimli, že již nejezdíme klasicky AVIA vlek, ale s modrou skříní.
    Ze zdravotních důvodů se snámi rozloučil náš dlouholetý řidič František Škrabal. V jeho věku už byla spíš otrava s námi od večera do rána putovat o víkendech po okolí. Teď si může užívat ryb a kutění kolem baráku.
Touto cestou mu skládáme velky dík za jeho obrovskou obětavost kterou této kapele věnoval

Díky Fando!


 

!!!!! DRUHÝ KYTARISTA NALEZEN !!!!!

Od včerejška tj. 27.9.2013 do našeho souboru oficialně nastoupil Radek Dvořák. Věk a hudební minulost doplníme. Bude zajisté přínosem ke zvuku a k oživení už okoukaných tváří. 

V roce 2012 uplynulo 60 let, od vzniku této hudební skupiny. K této události jsme si dovolili uspořádat malé setkání bývalých i současných členů, kteří ve skupině učinkovali. Podrobnosti naleznete na této stránce
  OSLAVA


Z důvodu malé obnovy aparátu jsme si koupili nové reprobedny PEAVEY - UL215H  a
 koncový zesilovač PEAVEY 2600. Snad to pomůže k lepšímu zvuku a bude zas několik let sloužit.
Možná jste si již všimli, že někteří z nás mají při hraní sluchátka. Začal s tím Milda a přeneslo se to jako nákaza i na další kolegy. Rád bych tento On Ear  fenomém dnešní doby osvětlil. Nepouštíme si tam originály písniček a ani to nemáme jako tlumiče hluku jako Otik . Pouštíme si tam zvuk celé kapely, abychom slyšeli kolegy a také sami sebe. Odpadlo nám tahání beden a hlavně to zpívání není tak náročné na dech a hlasový fond, který ráno ve 3 hodiny je úplně odpraven.
O prvním víkendu v říjnu 2008 jsme v rámci projektu  European cultural village  vystoupili v Maďarské obci Palkonya

http://www.trpin.cz/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=7&catid=11  


Kontakt
Pavel Břenek tel.: 604 85 10 81 ICQ: 596406340   Email:info( zavináč )melodierock(tečka)cz

Obec Trpín